Štruktúrovaná kabeláž

Štruktúrovaná kabeláž je definovaná ako telekomunikačná sieťová infraštruktúra budov alebo areálu, ktorá pozostáva z niekoľkých štandardizovaných menších štruktúrovaných prvkov.
Je to systém metalických a optických prvkov, ktoré umožňujú prepojenie jednotlivých užívateľov v rámci počítačovej siete, ktorá zvláda vysoko rýchlostný prenos dát, obrazu a hlasu.

Užívateľ si jednoducho zvolí, čo do prípojného bodu – dátovej zásuvky pripojí, môže to byť počítač, telefón, sieťová tlačiareň, kamerový systém, dochádzkový systém, prístupový systém a.pod.

Správne navrhnutý a nainštalovaný štruktúrovaný kabelážny systém poskytuje sieťovú infraštruktúru, ktorá dodáva predvídateľný výkon, ako aj flexibilitu, v prípade organizačnej zmeny jednoducho premiestnite zamestnancov na nové pozície so všetkými používanými zariadeniami.

Štruktúrovaná kabeláž sa inštaluje aj v bytových a rodinných domoch. Zabezpečuje pripojenie nie len do internetu, ale poskytuje aj možnosť pripojenia IPTV, VoIP telefónie, pripojenie videovrátnika a do budúcnosti zabezpečí, že pokryje veľký rozmach Triple Play služieb, Cloudových riešení a služby inteligentného domu.

Naša sieťová kabeláž a štruktúrovaná kabeláž je spoľahlivá, po každej inštalácii odovzdávame zákazníkovi meranie s certifikáciou siete. Ak potrebujete 1 zásuvku alebo 1000, vypracujeme Vám projekt a inštaláciu urobíme od A po Z. Profesionálne služby a skvelé ceny sú najlepšie referencie. Zabezpečíme Vám aj monitoring a správu siete, dodáme a nainštalujeme Vám aktíne prvky –  switche, bezpečnosť siete proti útokom z vonku zabezpečíme firewallom, navrhneme bezpečnú a spoľahlivú WiFi sieť.

Podpora kritických systémov a schopnosť rýchlo a nákladovo efektívne sa prispôsobiť novým technológiám sú dôležitými faktormi dobre vybudovanej IT infraštruktúry. Jednoducho povedané, štruktúrovaná kabeláž je pilierom robustného a prispôsobivého podnikového systému.

Spoločnosť TELEBIT, spol. s r.o. Vám môže nainštalovať Vaše hlasové, dátové a bezdrôtové LAN projekty založené na spoľahlivých, vysoko kvalitných prvkoch štruktúrovanej kabeláže a sieťovej infraštruktúry založenej na štandardoch Cat. 5E, Ca.t 6, Cat. 6A, Cat. 7, Cat. 7A. Či už implementáciou novej alebo modernizovanej siete LAN, alebo siete WLAN, alebo zavádzaním novej technológie so škálovateľnou sieťou, ktorá dokáže uspokojiť potreby na šírku pásma a ľahko integruje najnovšie technológie a pomôže Vašej firme udržať si konkurencieschopnosť pri súčasnom znížení celkových nákladov na infraštruktúru.

Naši odborníci Vám poskytnú komplexné riešenia pre sieťovú infraštruktúru a naša práca sa vykonáva s minimálnym prestojmi, je dokončená včas a v rámci rozpočtu.

Od rozšírenia kancelárie až po zavádzanie nových technológií môže Vaša spoločnosť zvážiť projekt káblovej revízie. Projekt prepojenia káblov alebo dodatočných projektov musí byť oslovený s myšlienkou a presnosťou, aby sa zabránilo prerušeniu služieb a aby sa položili základy pre škálovateľný rast. Naše služby spätného pripojenia a rozšírenia siete sú navrhnuté tak, aby sa pri každom fyzickom pohybe, aktualizácii systémov alebo dodatočnej inštalácii nedošlo k strate údajov alebo prístupu k údajom. Prieskum, návrh a inštaláciu najlepšieho riešenia pre Vašu firmu urobíme rýchlo a efektívne.

Sme pripravení vám pomôcť aj s najťažšou úlohou v rámci IT.
Ponúkame kontaktné a poradenské služby pre klientov, ktorí chcú zmeniť poskytovateľa internetových služieb.

Vieme Vám poradiť aby ste si zabezpečili internetové pripojenie, vhodné pre Vaše potreby. Uskutočnili sme mnohé migrácie či už internetového pripojenia alebo prechodu z klasickej telefónie na VoIP. Máme rozsiahle kontakty poskytovateľmi týchto služieb, takže ak potrebujete zmeniť providerov, ale neviete, kde začať … zavolajte nám.

Kontaktujte nás, radi Vám poradíme v oblasti sieťovej infraštruktúry a poskytovania internetových a hlasových služieb !
Náš tím je pripravený Vám pomôcť. Stačí vyplniť nasledujúci formulár.