Alarm JABLOTRON 100

 

 

S alarmom JABLOTRON 100 zabezpečíme Vašu firmu, dom, byt, chatu. Premeníme ich na bezpečné miesto, v ktorom alarm komplexne zabezpečí Vašu nehnuteľnosť. A nielen to, s JABLOTRON 100 dokážete otvoriť Vašu garážovú bránu, rozsvietiť alebo ovládať spotrebiče, zavlažovanie a to všetko dokážete ovládať aj na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dôležitým prvkom k bezpečnosti je okrem kvalitného alarmu profesionálna montáž. K výhodám našej spoločnosti parí to, že Vám vieme bezpečne nainštalovať nielen zabezpečovacie zariadenie, kontrolu vstupu, videovrátniky ale aj kamerový systém, štruktúrovanú kabeláž, telefónnu ústredňu ale aj firewall pre ochranu Vašej IT infraštruktúry. JABLOTRON 100 Vás tiež ochráni pred vodou, plynom a ohňom, vďaka bezpečnostným detektorom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vzorová inštalácia byt

Vďaka kombinácii drôtovej a bezdrôtovej inštalácie Vám vieme nainštalovať alarm bez narušenia obydlia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vzorová inštalácia dom

Typická inštalácia pre dom s garážou.

Alarm Jablotron 100+ komplexne ochráni Vašu domácnosť. Okrem toho dokáže rozsvietiť Vaše svetlá, otvoriť bránu,, spustiť zavlažovanie a to i na diaľku cez aplikáciu MyJABLOTRON.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Vzorová inštalácia firma

Vzorová inštalácia obsahuje ústredňu JABLOTRON 100 a množstvo ďalších  periférií. Kontaktujte nás prosím, dohodneme si termín obhliadky a vypracujeme Vám cenovú ponuku na mieru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Predstavenie Jablotron 100

 

 

 

Ako alarm funguje ?