[vc_row][vc_column][vc_column_text]

OpenScape Business

“All in One” riešenie pre zjednotenú komunikáciu.

 

 

 

 

 

 

 

OpenScape Business je komunikačné riešenie pre malé a stredné podniky od spoločnosti Unify, ktoré kombinuje špičkovú funkcionalitu v jedinom cenovo dostupnom riešení. OpenScape Business poskytuje hlasové a konferenčné služby, hlasovú poštu, webové aplikácie, mobilitu, zasielanie správ, multimediálne kontaktné centrum v jedinom flexibilnom systéme. Systémová architektúra umožňuje použitie systému bez ohľadu na existujúcu telefónu infraštruktúru, či už v klasickej hybridnej TDM telefónii alebo v plnej IP infraštruktúre alebo v bezdrôtovom DECT sytéme.              Ako samostatný systém sa dá konfigurovať v rozsahu od 12 klapiek až do 500, a do zosieťovaných systémov je možné pripojiť až 2000 účastníkov. Ak stále používate starší telefónny systém napr. Siemes HiPath 3000, nie je problém migrácia, ktorá Vám zachová Vašu existujúcu infraštruktúru a komponenty. To znamená, že môžete využívať najnovšie komunikačné IP technológie s minimálnymi investíciami pri upgrade vašej ústredne.

Funkcia OpenScape, ktorá sa rozširuje na vaše zariadenia.

OpenScape Business prináša inovatívny a ľahko použiteľný zážitok tým, že ponúka širokú škálu klientov pre pracovné stanice PC alebo MAC, mobilné telefóny/tablety a telefóny OpenStage integrované v aplikácii Microsoft Outlook. K dispozícii sú aj špecializovaní klienti UC optimalizovaný pre agentov kontaktných centier, supervízorov a recepčných. Tak isto sa dá integrovať do vášho podnikového CRM systému.

Unify OpenScape Desk Phone IP 55G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inovatívny IP telefón prémiovej triedy, navrhnutý špeciálne pre manažérov a vedúcich pracovníkov. Vynikajúce vlastnosti a vysoká kvalita použitých materiálov a komponentov vo výnimočnom dizajne.

  • nastaviteľná poloha v 4 uhloch s elegantným dizajnom
  • 8 riadkov / 30 riadkov s ďalšie tlačidlá modulmi
  • QVGA farebný displej & AudioPresenceHD®
  • Videotelefonovanie s externou USB kamerou8 programovateľných tlačidiel a programovateľné klávesy pre jednoduchú navigáciu 4
  • 14 pevných tlačidiel funkcií (hold, konferencie, prenos, mute, atď.)
  • Full-duplex hlasitý telefón s jackom pre headset
  • Využívanie telefónneho zoznamu a LDAP Clienta
  • Wall mount kit k dispozícii

OpenScape Desk Phone IP 55G je k dispozícii pre prostredie SIP.

Unify OpenStage 60

Tento produkt je určený pre náročných užívateľov, ktorý ponúka krištáľovo čistý HD hlas, brilantný LCD displej a širokú škálu funkcií pre vyššiu produktivitu.

  • Stavové LED tlačidlá a zobrazenie stratených hovorov a správ
  • výklopný 5,7-palcový farebný displej (QVGA), podsvietený displej
  • 8 programovateľných tlačidiel so svetelnými diódami LED9 prednastavených funkčných klávesov
  • OpenStage 60 je k dispozícii podľa verzie pre TDM, HFA a SIP prostredie

Bezdrôtové telefóny

 

Sú správne navrhnuté, ponúkajú celý rad funkcií a môžu byť plne integrované do siete OpenScape Voice. Telefóny sa k sieti pripájajú cez WLAN alebo DECT bázovú stanicu, plne funkčný roaming.

OpenStage WL3 VoWLAN. Tieto bezšnúrové prístroje používajú existujúcu WLAN bezdrôtovú infraštruktúru v mieste firmy.

Máte na výber z troch modelov s voliteľnými funkciami pre zasielanie správ, alarmov a pokročilé funkcie.

OpenStage M3 DECT. Mobilná komunikácia pre priemyselné prostredie a spoľahlivé pripojenie pre zvýšenie bezpečnosti a produktivity užívateľov.

OpenScape S5 DECT. Najtenší a najmenší DECT telefón ponúka najväčší displej bez toho, aby bola ohrozená bezpečnosť, spoľahlivosť, funkčnosť alebo dizajn.

OpenScape DECT SL4. Profesionálny, malý, ľahký telefón.

Softclient

– keď klasický stolový telefón nie je najlepším riešením

 

Ak máte priestor na stole obmedzený, alebo máte zamestnancov, ktorí pracujú aj v kancelárii, ale občas aj doma alebo na cestách. OpenScape Personal ponúka týmto zamestnancom kdekoľvek prístup k prichádzajúcej a odchádzajúcej hlasovej komunikácii, v PC, MAC, notebooku alebo v mobilnom telefóne/tablete s operačnými systémami Windows, Android, iOS.

Dokumenty na stiahnutie:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Stiahnuť prospekt” color=”primary” i_type=”openiconic” css_animation=”zoomIn” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Ftelebit.sk%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F05%2Fopenscape-business_v1_prospekt_cz.pdf|title:Stiahnu%C5%A5||”][/vc_column][/vc_row]