JABLOTRON 100

Alarm JABLOTRON 100

 

S alarmom JABLOTRON 100 zabezpečíme Vašu firmu, dom, byt, chatu. Premeníme ich na bezpečné miesto, v ktorom alarm komplexne zabezpečí Vašu nehnuteľnosť. A nielen to, s JABLOTRON 100 dokážete otvoriť Vašu garážovú bránu, rozsvietiť alebo ovládať spotrebiče, zavlažovanie a to všetko dokážete ovládať aj na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

Dôležitým prvkom k bezpečnosti je okrem kvalitného alarmu profesionálna montáž. K výhodám našej spoločnosti parí to, že Vám vieme bezpečne nainštalovať nielen zabezpečovacie zariadenie, kontrolu vstupu, videovrátniky ale aj kamerový systém, štruktúrovanú kabeláž, telefónnu ústredňu ale aj firewall pre ochranu Vašej IT infraštruktúry. JABLOTRON 100 Vás tiež ochráni pred vodou, plynom a ohňom, vďaka bezpečnostným detektorom.

Vzorová inštalácia byt

Vďaka kombinácii drôtovej a bezdrôtovej inštalácie Vám vieme nainštalovať alarm bez narušenia obydlia.

Inštalácia sa líši podľa miestnych podmienok, v našom odporúčanom rozsahu sa cena začína na 590 € s DPH bez montáže.

 

 

 

 

 

                                                                               Vzorová inštalácia dom

Typická inštalácia pre dom s garážou. Cena za inštaláciu je od 1 115 € s DPH bez montáže a môže sa líšiť podľa miestnych podmienok.

 

 

 Vzorová inštalácia firma

Vzorová inštalácia obsahuje ústredňu JABLOTRON 100 a ďalších 31 periférií. Kontaktujte nás prosím, dohodneme si termín obhliadky a vypracujeme Vám cenovú ponuku na mieru.

JABLOTRON 100 – Predstavenie